انواع نوارنقاله صنعتی

انواع نوارنقاله صنعتی

انواع نوارنقاله صنعتی

کاربرد نوارنقاله صنعتی

نوار نقاله ها ماشین آلات صنعتی هستند. این دستگاه ها در انواع مختلفی نسبت به کاربردی که دارند تولید می شوند. از جمله نوارنقاله های صنعتی :

  • فروشگاهی
  • معدنی
  • بازیافت
  • کشاورزی
  • خط تولید
  • خط مونتاژ
  • شست و شوی میوه
  • و غیره

این نوارنقاله ها دارای مدل های متنوعی هستند که با در نظر گرفتن عواملی مثل نوع محصولات انتقالی ، وزن و سنگینی و سبکی آنها ، ابعاد و رطوبت و گرد و خاک محیط و سایر پارامترها تولید می شوند.

استفاده از نوارنقاله ها در صنایع محاسنی دارد از جمله : مدیریت بهینه زمان ، افزایش بازدهی ، عملکرد و تولیدات کارخانه ها ، کاهش تعداد نیروی انسانی موردنیاز و کاهش خطرات ناشی از جا به جایی مواد سنگین برای نیروی انسانی …

نوارنقاله فروشگاهی

این کانوایرها در فروشگاه ها ، مراکز خرید ، مراکز تجاری و … استفاده می شوند. برای انتقال محصولات خریداری شده در قسمت صندوق و تسویه حساب و انتقال و جا به جایی اجناس در فروشگاه ، از کانوایرهای فروشگاهی استفاده می کنند. برخی از این کانوایرها دارای حسگر نیز هستند به این صورت که بارکد روی محصولات با حسگر آنها ثبت می شوند.

نوارنقاله فروشگاهی

نوارنقاله معدنی

این نوارنقاله ها در معادن زیرزمینی و روباز استفاده می شوند. نوع تسمه نقاله مورد استفاده در این کانوایرها از نوع لاستیکی منجید دار با استحکام بالا می باشند. بدنه و استراکچر آن ها فولادی و بسیار مستحکم است. برای انتقال محصولات سنگینی مانند سنگ در معدن کانوایر معادن مناسب هستند.

نوارنقاله معدنی

نوارنقاله فرودگاهی

یکی از انواع نوارنقاله های صنعتی ، نوع فرودگاهی می باشد. این کانوایرها در فرودگاه ها، پایانه ها و ترمینال های مسافربری برای انتقال و جا به جایی چمدان ها و بارهای مسافران کاربرد دارند. معمولا از کانوایر نوع غلتکی در این کانوایرها استفاده می کنند.

نوارنقاله فرودگاهی

نوارنقاله خط تولید و مونتاژ

در شرکت ها ، کارخانه ها و مراکز تولیدی برای انتقال قطعات تولیدی و انواع محصولات تولیدی در کارخانه ها و همچنین انتقال آن ها به انبار از کانوایرهای خط تولید و مونتاژ استفاده می شود. نسبت به ویژگی های محصولات انتقالی نوع کانوایر تعیین می شود.

نوارنقاله خط تولید و مونتاژ

نوارنقاله بازیافت

صنعت بازیافت یکی از صنایع مهم در دنیا می باشد. برای مثال در بازیافت زباله ، عمل تفکیک زباله و سایر مراحل بازیافت ، توسط نوارنقاله های بازیافت انجام می گیرند. با به کارگیری نوارنقاله ها سرعت و بازدهی انجام فرآیندهای بازیافت زیاد می شود.

نوارنقاله بازیافت

نوارنقاله بارگیری و تخلیه

در شرکت ها ، انبارها و کارخانه ها برای انتقال محصولات تولیدی به ببرون یا برعکس از نوارنقاله های بارگیری و تخلیه استفاده می کنند. کانوایر تلسکوپی و شیب دار از نوع بارگیری و تخلیه هستند که در صنعت مورد استفاده هستند. برای مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد کانوایرهای بارگیری و تخلیه کلیک کنید.

نوارنقاله بارگیری و تخلیه

نوارنقاله بهداشتی و دارویی

در کارخانه های تولیدات دارویی و بهداشتی برای انتقال و جا به جایی داروهای بسته بندی و همچنین محصولات شوینده و بهداشتی مثل شامپوها این نوارنقاله ها به کار می روند.

نوارنقاله بهداشتی و دارویی

فروشگاه صنعتگری تولید کننده انواع دستگاه های نوارنقاله و تجهیزات آن در کشور می باشد.

جهت ارتباط با کارشناسان واحد فروش با ما در تماس باشید.

04134316056

09037288231

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *