تولید نوار نقاله زنجیری در کشور

تولید نوار نقاله زنجیری در کشور

تولید نوار نقاله زنجیری در کشور

نوار نقاله و انواع آن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، استفاده از انواع ماشین آلات صنعتی زیاد شده است. یکی از این تجهیزات صنعتی نوار نقاله ها یا کانوایرها می باشند. کانوایرها برای انتقال و جابه جایی محصولات، کالاها، مواد خام ، قطعات، در انواع مختلف زنجیری ، تلسکوپی ، اسلت ، عمودی ، غلتکی و… تولید می شوند. یکی از پرکاربردترین کانوایرها ، کانوایر زنجیری می باشد. فروشگاه صنعتگری بزرگترین تولید کننده انواع کانوایر در سطح کشور می باشد. تولید نوار نقاله زنجیری در کشور توسط فروشگاه صنعتگری انجام میشود. برای آشنایی بیشتر با فروشگاه و محصولات آن کلیک کنید.

نوار نقاله و انواع آن

کانوایر زنجیری و کاربرد آن

نوار نقاله های زنجیری برای انتقال و جابه جایی ، قفسه ها، محصولات سنگین و پالت های چوبی که امکان انتقال آن ها روی غلتک وجود ندارد ، مورد استفاده قرار میگیرند. این کانوایرها با عنوان کانوایر پالت بر نیز در صنعت شناخته می شوند. نوار نقاله های زنجیری در بازیافت ، فولاد ، پتروشیمی استفاده می شوند. همچنین در محیط هایی که دمای هوا بالا است و حرارت وجود دارد نیز کاربرد دارند. انتقال محصولات به صورت پیوسته و بدون توقف و بدون انباشتگی یکی دیگر از مزایای این کانوایر ها می باشد. امکان تغییر سرعت در این نوار نقاله ها نسبت به حجم مواد انتقالی از روی کانوایر وجود دارد.

تسمه زنجیری این کانوایرها به علت زنجیر بودن بسیار انعطاف پذیر بوده و خاصیت ضد سایش و ضد خوردگی دارند. در برابر ضربه نیز مقاوم اند. جنس زنجیر می تواند پلاستیکی، استیل ، آلومینیوم و فولادی باشد. حرکت زنجیرها بوسیله موتور کانوایر صورت میگیرد. از زنجیر نوع استیل در مراکز بزرگ پخت نان به علت بهداشتی و داشتن قبلیت شست و شو استفاده می شود. کانوایر زنجیر پلاستیکی در خطوط صنایع غذایی شرکت ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. زنجیرهای به هم پیوسته این امکان را می دهد که در صورت نیاز به تعمیر به راحتی می توان آن قسمت از زنجیر را تعویض کرد.

کانوایر زنجیری و کاربرد آن
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *