تولید نوار نقاله فروشگاهی

تولید نوار نقاله فروشگاهی

نوار نقاله فروشگاهی

کانوایر فروشگاهی و کاربرد آن

امروزه نوار نقاله ها از جمله ماشین آلات صنعتی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. برای آشنایی با انواع کانوایرها کلیک کنید.

کانوایرها بر اساس کاربرد و نوع محصولات انتقالی در طول و عرض های مختلفی قابل تولید هستند. از جمله تلسکوپی ، غلتکی ، اسلت ، زنجیری ، فروشگاهی و …

تسمه نوار نقاله ها نسبت به نوع و کاربردی که دارند در انواع PVC ، پلاستیکی ، مدولار ، لاستیکی ، زنجیری و … تولید می شوند.

کانوایر فروشگاهی یکی از کانوایرهای کاربردی می باشد. اگر در مراکز خرید یا فروشگاه های بزرگ دقت کنید در محل خروج و تحویل محصولات خریداری شده، کانوایرهای فروشگاهی را میبینید.

این کانوایرها برای شمارش محصول و محاسبه قیمت آن ها و همچنین حسابداری ، دارای یک میز صندوق نیز هستند که در فروشگاه ها و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرند. صندوقدار در این محوطه قرار می گیرد و تسویه محصولات خریداری شده را انجام می دهد. تولید نوار نقاله فروشگاهی در مجموعه ما یعنی فروشگاه صنعتگری انجام می شود. برای آشنایی بیشتر با فروشگاه صنعتگری و محصولاتمان کلیک کنید. استفاده از این کانوایرهای فروشگاهی موجب کاهش نیروی انسانی مورد نیاز ، صرفه جویی در زمان و همچنین افزایش بهره وری می شود.

کانوایر فروشگاهی و کاربرد آن

تسمه نوار نقاله فروشگاهی

نوع تسمه مورد استفاده در کانوایرهای فروشگاهی با توجه به وزن و ابعاد محصولات و میزان سرعت کانوایر متفاوت است.

برای آشنایی با انواع تسمه های نوار نقاله کلیک کنید.

معمولا از تسمه PVC گریپ در این کانوایرها استفاده می شود. این تسمه ها به دلیل اینکه بهداشتی هستند و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشند یکی از تسمه های مورد استفاده در کانوایرهای فروشگاهی می باشند. این تسمه ها سبک بوده و نصب آسانی دارند . نسبت به سایر تسمه ها قیمت مناسبی نیز دارند.

نکاتی وجود دارد که در نگه داری کانوایرهای فروشگاهی باید دقت کرد. این کانوایرها نباید در دمای خیلی بالا و پایین و حرارت مستقیم قرار بگیرند. در غیر این صورت تسمه ها آسیب می بینند. باید از ریختن روغن و ترکیبات شیمیایی روی آن جلوگیری کرد.

تسمه نوار نقاله فروشگاهی
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *