نوار نقاله رولیکی

نوار نقاله رولیکی

نوار نقاله رولیکی

کاربرد نوارنقاله رولیکی

امروزه نوار نقاله ها یکی از تجهیزات صنعتی پرکاربرد می باشند. کانوایرها یا نوار نقاله ها برای جا به جایی و انتقال بار و قطعات و مواد و محصولات در کارخانه ها، شرکت ها ، انبارها و … استفاده می شوند.

نوار نقاله رولیکی یکی از این نوار نقاله ها می باشند. ساختار این نوار نقاله ها به این شکل است که تعدادی رولیک با فاصله مشخص برروی شاسی کانوایر نصب می شود. همانطور که در تصویر مشخص است حمل جعبه، کیسه، پالت ، کارتن ، قطعه ، گونی و … ازروی این رولیک ها اتفاق می افتد.

نحوه انتقال با استفاده از وزن و سنگینی مواد انتقالی و نیروی گرانش یا توسط موتور و تسمه های انتقال قدرت انجام می گیرد. این کانوایرها به شکل چرخ دار و سیار جهت حرکت آسان تر نیز تولید می شوند.

کاربرد نوارنقاله رولیکی

کاربرد نوارنقاله رولیکی

انواع رولیک نوار نقاله

این قطعات با توجه به کاربرد و نوع محصول و محیطی که قرار است اجرا شود در جنس و طول و قطرهای مختلفی تولید می شوند.

از جمله جنس های تولیدی به صورت پرسی و جوشی :

  • آهنی
  • گالوانیزه
  • فلزی
  • PVC
  • ضربه گیر
  • راهنما
  • تفلونی یا پلیمری
انواع رولیک نوار نقاله

برای مشاهده محصولات فروشگاه صنعتگری و آشنایی بیشتر با فروشگاه کلیک کنید.

هر یک ازرولیک های تولیدی دارای مصارف و کاربرد در کانوایرهای خاصی هستند. برای مثال رولیک های گالوانیزه و آهنی در کانوایرهایی که مواد انتقالی سخت و سنگین و ساینده هستند به کار می روند. مانند نوار نقاله معادن.

رولیک های تفلونی در کانوایرهایی شرکت های صنایع غذایی و محیط هایی مثل کارخانه های مواد شیمیایی که مواد و محصولات عبوری از روی کانوایر چسبنده باشند به کار می رود.

نوع PVC در نوار نقاله های محیط های بهداشتی و دارویی و همچنین غذایی که رعایت بهداشت محیطی ضرورت دارد به کار می رود. جنس PVC تحت تایید سازمان غذا و دارو می باشد.

از رولیک های ضربه گیر در جایی که ریزش بار با حجم و نیروی زیاد وجود دارد استفاده می شود. این رولیک ها میزان نیروی وارده را کم می کنند. در نتیجه صدمه ای به نوار نقاله وارد نمی شود.

انواع رولیک نوار نقاله

فروشگاه صنعتگری بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های صنعتی در کشور می باشد.

انواع قطعات و ملزومات نوار نقاله از جمله تسمه ، پایه رولیک و انواع رولیک و سایر دستگاه های صنعتی مثل بلوک زن و بتونیر نیز در فروشگاه صنعتگری عرضه می شوند.

جهت ارتباط با فروشگاه ما :

04134316056

09037288231

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *