تعریف تسمه نقاله پی وی سی
,

تعریف تسمه نقاله پی وی سی

تعریف تسمه نقاله پی وی سی

تعریف تسمه نقاله پی وی سی

تسمه نقاله ها مهم ترین عضو از یک نوار نقاله به شمار می روند که وظیفه ی انتقال و جا به جایی تمامی انواع کالاها و نیز محصولات یک مجموعه بر عهده همین بخش از کانوایر می باشد. نوار نقاله ها به عنوان سیستم های انتقال در صنعت کشور مورد استفاده قرار می گیرند. صنعت از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات بسیار زیادی بوده است . در گذشته برای انجام تمامی امور تولیدی ها ،کارخانجات  و … از نیروی انسانی استفاده می کردند که علاوه بر افزایش هزینه های کارگیری ، کیفیت کار را نیز کاهش داده و زمان زیادی را صرف این امور می کردند.

تسمه نقاله ساده

پیدایش نوار نقاله ها بزرگترین خدمت در زمینه صنعتی بوده است که در دنیای حاضر در تمامی زمینه ها کاربرد دارد. همانطور که اشاره کردیم اصلی ترین و مهم ترین بخش از نقاله ها را تسمه ها شامل می شوند که خود دارای انواع مختلفی هستند. هر یک از این انواع برای محصولات و نیز کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از کاربردی ترین این بلت ها می توان به نوع پی وی سی اشاره کرد. ساختار این نوع از تسمه نقاله از ماده شیمایی به نام پلی وینیل کلراید می باشد که کاملا سازگار با مواد غذایی ، بهداشتی و حتی دارویی می باشد و از همین رو نیز به تسمه نقاله مواد غذایی نیز شناخته می شود.

تسمه نقاله گریپ

این نوع از بلت کانوایر خود نیز در انواع مختلفی تولید می شود که برخی از این انواع  عبارتند از :

  • پله دار
  • آج دار
  • ساده
  • سایدوال
  • گریپ
  • –    …

هر یک از این تسمه ها برای کاربردهای جدا از هم استفاده می شوند که بستگی به نوع مواد ، نوع این بلت ها نیز تعیین می شود. جهت خرید هر یک از این نوار نقاله ها با شماره های تماس فروشگاه صنعتگری در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *