,

انواع تسمه نقاله لاستیکی

انواع تسمه نقاله لاستیکی

فروش انواع تسمه نقاله لاستیکی

در عصر امروز که کارها به سمت ماشینی شدن هدایت می شوند، یکی از کاربردی ترین ماشین آلاتی که در دنیای صنعت امروزی کاربرد دارد ، نوار نقاله ها می باشند که به منظور انتقال و جا به جایی مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم ها در انواع مختلفی قابل تولید هستند که نسبت به نوع کار و محل استفاده طراحی می شوند. پس طبیعی است که برای هر نوع از این سیستم ها ، از تسمه نقاله های مختلفی جهت نصب بر روی این سیستم ها استفاده شود. از جمله کاربردی ترین نوع تسمه هایی که در این صنعت استفاده می شود ، تسمه نقاله لاستیکی می باشد.

انواع تسمه نقاله لاستیکی

تعریف تسمه نقاله لاستیکی

تسمه های لاستیکی به عنوان کاربردی ترین نوع نوارهای کانوایری به شمار می رود که از جنس لاستیک به تولید می رسد. کاربرد بالای این محصول به دلیل کارایی بسیار بالا و استحکام ویژه ای است که دارا می باشد. ضخامت لاستیک این نوار 10 میلی متر بوده و خود دلیل واضحی بر استحکام و مقاومت این بلت کانوایر می باشد. در لغت لاتین به این دسته از نوارها rubber belt conveyor گویند که خود در انواع مختلفی در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. عمده ترین کاربرد این قبیل از محصولات در صنایع سنگین نظیر بارگیری و تخلیه کیسه های سیمان ، شن ، ماسه و معدن ، بارگیری کشتی و … می باشد.

تسمه ها از نوع لاستیکی بیشترین کاربرد را از لحاظ کارایی به خود اختصاصی داده اند و علاوه بر لاستیک ، در ساختار آن ها از نخ هایی تحت عنوان ep نیز استفاده شده است که بر مقاومت و استحکام آن می افزاید. از لحاظ قیمتی نیز بسیار گران تر از سایر انواع بلت کانوایرهایی می باشد که در صنعت استفاده می شود. لازم به ذکر است که نوع متریال به کار رفته در ساختار این نوع از تسمه نقاله ، سازگار با مواد غذایی و یا بهداشتی نیست .

تعریف تسمه نقاله لاستیکی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *